Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вiтання

Озвучуються повідомлення, що надійшли до 11:30.
Ті, що надійшли пізніше, будуть озвучені наступного дня.
(обмеження по символах - 500)

Вiтає:Від Михайла Кого:подяка моїм дівчаточкам за вітання
щиро вдячний за вітання і бажаю їм успіхів у роботі ,гіганського здоровя (я вредний) ну і бути завжди напоготові і триматися в шлєйках!!! Пісня в дарунок - Младший лейтенант (Алєгрова) Наперед вдячний.
19.11.2018 15:01
Вiтає:Калуська райветлікарня Кого:Чернець Оксану Володимирівну
Вітаємо з ювілеєм. Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток Сипляться до вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ!
18.11.2018 11:07
Вiтає:Валентин Кого:Кохану дівчину Катю
Вітаю тебе, сонце, з твоїм днем народженням. Бажаю завжди вірити в чудеса і прагнути до своїх мрій, щиро любити і не втрачати надії, ловити хвилю щастя і удачі в житті, підкорювати все нові вершини і дарувати радість рідним і близьким . Я тебе дуже сильно люблю. Поставте пісню Ярмак-Сердце пацана
18.11.2018 02:35
Вiтає:друзі с.Голинь Кого:класну подругу ЗАВАДЕЦЬКУ НАДІЮ С. ГОЛИНЬ
З Днем народження подруга вітаєм, І бажаєм на всі літа: Будь такою, як ми Тебе знаєм, Проста, ніжна і всім дорога. Хай і щастя, і сонця вітрила, Мчать Твій човен до тої землі, Де панує лиш радості сила, Де збуваються мрії усі.Кохай, живи і щастя май, Іпуд здоров'я повен, Від друзів посмішки тримай, Що зичать всього-всього! І в день народження ти свій На роки май завдання: Щаслива будь, побільше мрій, Хай збудуться бажання!
17.11.2018 21:51
Вiтає:колеги по роботі Голинської школи Кого:колишню співробітницюЗавадецьку Надію (Парипиху)с. Голинь
Вітаємо подругу щиро! Бажаємо добра і миру! Світанків сонячних, привітних, А днів прекрасних, теплих, світлих. Ночей спокійних, не тривожних, А щастя стільки, скільки хочеш! Здоров'я вдосталь і без ліку, Кохання щирого довіку!А сьогодні Ти святкуй, Радій душею на кожнім кроці. Бо день народження у тебе Єдиний день лише у році!
17.11.2018 21:40
Вiтає:Відділ головного механіка Кого:Кохана Мирослава Володимировича
Колектив відділу головного механіка щиро вітає Ювіляра з Днем Народження та передає вітання: 60 - не привід для печалі, 60 - це зрілість золота. Хай до ста, а може, ще і далі Йдуть не оглядаючись літа. Хоч було у житті тривог багато, Та не будем згадувать сумне, Бо горить в душі і ще багаття, Ще вогонь горить - це головне. Хай дорогу не встеляють хмари І хода пружиниться міцна. Ми за Вас сьогодні ювіляре, Всю горілку вип'ємо до дна! І нехай звучить для нього пісня Розпрягайте хлопці коней...
17.11.2018 09:56
Вiтає:колеги по роботі Голинської школи Кого:хорошу чуйну добру жіночку Дуду Марію с. Голинь
Летять літа, мов бистрі води, І не вернути їх назад. А нам не віриться сьогодні, Що Вам уже – 65. Хай нових днів ще буде безліч, Без ліку щастя і пісень, Прийміть вітання найщиріші В цей світлий ювілейний день. Здоров’я, щастя зичим не на рік.На все життя бажаєм його щиро. До сотні літ дожить без горя і журби, Від гір, від сонця, від калини Всіх благ земних – з роси й води Бажаємо тобі всі нині!
16.11.2018 22:17
Вiтає:Від Михайла Кого:подяка моїм дівчаточкам за вітання
щиро вдячний за вітання і бажаю їм успіхів у роботі ,гіганського здоровя (я вредний) ну і бути завжди напоготові і триматися в шлєйках!!! Пісня в дарунок - Младший лейтенант (Алєгрова) Наперед вдячний.
16.11.2018 16:11
Вiтає:Від Іллі Кого:Любов Сливку з села Столиці_Новиці
Вітаю, свою фанатку, яка неможе і дня без моїх пісень. Дуже багато шле мені своїх позитивних відгуків про мою творчість!!!!(Респект і уважуха) Замовляю пісню "ВРЕДНА"
16.11.2018 16:02
Вiтає:З ЮВІЛЕЄМ 60 РІЧЧЯМ (ВІД ВНУЧКИ СОЛОМІІ) Кого:БОЙКО МАРІЯ МИКОЛАІВНА С. ПІДМИХАЙЛЯ
З днем народження, бабусю! Поздоровлення тобі! Я з подякою дивлюся В очі лагідні твої. Легко ти мені прощала Різні пустощі завжди, І смачненьким годувала, Й захищала від біди Благ земних тобі бажаю Й низько голову вклоняю- пісня ПРО БАБУСЮ- НАТАЛІЯ МАЙ
16.11.2018 12:51

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: