Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

До райдержадміністрації і райради завітали щедрувальники із Сівки-Войнилівської (ФОТО)

Переглядів: 500

14 січня до приміщення райдержадміністрації та районної ради завітали щедрувальники – художні колективи із села Сівка-Войнилівська та районного Будинку культури.

Відбулося це щиросердне дійство за участю голови Калуської РДА Жанни Табанець, голови районної ради Віктора Гільтайчука, керівника апарату райдержадміністрації Олени Романишин, працівників райдержадміністрації та районної ради, повідомляє пресслужба Калуської РДА.

Аматори народного мистецтва колядували, щедрували, маланкували, засівали на добро, щастя та мир в Україні. Колектив із Сівки-Войнилівської підготував театралізоване дійство за участю традиційних героїв вертепу. Були тут усі народні персонажі, у т. ч. і Коза, і Маланка, і найдотепніші новорічні щедрівки, і неймовірної краси українське народне вбрання. Дійство викликало захоплення у всіх глядачів, подарувало святкову феєрію, незабутні враження та позитивні емоції.

На завершення Жанна Табанець і Віктор Гільтайчук подякували щедрувальникам за їх високе мистецтво, яке приносить людям радість і втіху, та обдарували їх за гарне щедрування.

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА щедрувальники

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: