Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Екологія по-калуськи: купи сміття вздовж Лімниці (ФОТОФАКТ)

Переглядів: 302

Зрештою стосується цей фотозвіт більше мешканців району. 11 квітня представники "Грінпіс-Карпати" обстежили прилеглі до Лімниці території в районі сіл Добровляни та Підмихайля і прийшли до висновку, що «поголів’я свиней в людській подобі вперто не бажає зменшуватись, не дивлячись на європейське майбуття».

Таким постом поділився калушанин, учасник АТО Вікто Пазухін.

 «Втішного мало - велику купу сміття будівельного і не тільки можем спостерігати просто з добровлянського мосту - на території відпочинкового закладу, відомого як "Колиба". Сміття, як бачите на фото висипано в потік. Після приїзду наряду поліції прибув і власник, за його поясненнями збирається укріплювати беріг власним коштом, сміття обіцяє негайно прибрати. Поживем-побачим», - пише Віктор Пазухін.

Відтак екологи обстежили територію села Підмихайля, відразу за Добровлянами і виявили, що біля дороги сміття більш-менш прибрано, а метрів 30-40 в бік ріки починається суцільний жах. Сміття звалено більшими та меншими купами, хаотично, де кому дозволила совість.

«Що на таке сказати? Європа добилась чистоти і порядку в першу чергу карними методами - великими штрафами і навіть кримінальною відповідальністю. Так потроху від поваги до власної кишені починається повага до природи. В Україні навіть за висипане в потік річки, ландшафтного заказника сміття винний може поплатитись штрафом в розмірі від 51 до 170 гривень. Отож і маємо», - резюмує  автор допису.

Схожі матеріали за тегами: Лімниця сміття села Добрівляни і Підмихайля

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: