Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу». Калуських підприємців запрошують до участі в онлайн-форумі

Переглядів: 309

9 липня відбулося засідання Ради підприємців при виконавчому комітеті Калуської міської ради за участю представників управління економічного розвитку міста міської ради та  управління комунальної власності міської ради.

На засіданні розглядалося протокольне доручення, висловлене в ході пленарного засідання міської ради 25 червня щодо обговорення  питання про звільнення на літній період від орендної плати  за підвальне  приміщення на вул. Винниченка,8 підприємця Лютецького А.Б., повідомляє управління економічного розвитку міста міської ради.

Також розглянули лист Івано-Франківської облдержадміністрації щодо надання пропозицій до заходів Регіональної цільової програми розвитку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській області на 2021 -2022 роки.

Водночас підприємців поінформовали про  те, що Центр  інформаційної підтримки бізнесу, заснований на базі Клубу Ділових Людей України та Київської торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business,  16 липня проводить онлайн форум «Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу». Підприємців запрошують до участі у ньому.

Схожі матеріали за тегами: Калуш підприємці онлайн форум

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: