Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Душа не може жити без тепла». Дві лікарки-поетеси влаштували творчу зустріч у Калуші (ФОТО)

Переглядів: 377

Лікують, а на дозвіллі – пишуть поезії.

Дві калуські лікарки Тетяна Ждан і Олександра Митровцій влаштували творчу зустріч «Душа не може жити без тепла». Зустріч відбулася у центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Калушанка Тетяна Ждан виросла у сім’ї лікарів і перейняла професію батьків. Працює лікарем-невропатологом у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Минулого року Тетяна посіла перше місце у конкурсі авторської поезії «Тобі, мій Калуше!». Друкувалась у збірці «Серця білих янголів», яка вийшла у 2020 році в Івано-Франківську. 

Олександра Митровцій народилася та виросла у Підмихайлі. Сьогодні вона – лікар-отоларинголог у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Дипломантка різноманітних конкурсів та фестивалів. У 2001 році вийшла збірка поезій «Дотик крила». Також пише ліричну прозу, оповідання, музику до своїх віршів. 

Тепло відгукнулася про творчих колег заступниця міського голови Калуша Наталія Кінаш:

«Знаю їх, як чудових спеціалістів-медиків. А сьогодні була вражена їх поетичним талантом! Поезії, які викликали сльози, пісні, які торкали душу. Дякую за пережиті емоції. Творчих злетів, і з нетерпінням чекатиму нових зустрічей!», – зазначила Наталія Кінаш.

Чуттєву поезію доповнив музичний супровід під гітару у виконанні Яринки-Яворинки та хореографія від донечки – Даринки Митровцій.

На зустрічі організували збір коштів на допомогу нашим захисникам. Вдалося зібрати 20 тис. гривень і 50 доларів США. Гроші передадуть волонтерові Сергію Демчуку на закупівлю дронів для підрозділу розвідки 8 батальйону 10 бригади «Едельвейс».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: