Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Калуш – гостинний»: музей пивоваріння на Калуському броварі і туристичний довідник

Переглядів: 1067

14 червня у центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Калуш – гостинний»,  під час якого обговорювалися актуальні та проблемні питання у туристичній діяльності міста, а також можливості створення його більш привабливим для гостей.

Організаторами круглого столу були головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції Віктор Павлів та волонтер корпусу Миру США в Україні Патрісія Дейгнен, інформує сайт Калуської міськради.

До круглого столу долучилися суб’єкти туристичної діяльності, громадські організації, активісти, власники відпочинково-розважальних закладів, працівники музейних закладів та начальник відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста.

Першочергово Віктор Павлів від імені Калуської міської ради подякував всім учасникам за гостинність під час проведення заходів до Дня міста. Він відзначив, що тенденція по відвідуваності Калуша гостями та туристами росте, тому виникла необхідність круглого столу щодо гостинності міста.

Учасникам круглого столу запропонували долучитись до створення туристичного довідника «Калуш туристичний», який на завершальній стадії. Також обговорили найбільш актуальні питання, зокрема, ранкова кава і сніданки, створення на Калуському броварі музейно-культурного комплексу історії пивоваріння у Калуші, відсутність деяких готелів, мотелів, помешкань у системі інтернет-бронювання житла Booking.com.

Голова культоролічного центру «Бойківщина», старший науковий співробітник меморіального музею «Калуська в’язниця» Богдан Яневич, художники Мирослав Гаталевич та Ігор Бойкович запропонували елементи реконструкції колишньої замкової вулиці, нині це вулиця Січинського.

Науковий співробітник меморіального музею «Калуська в’язниця», екскурсовод Олег Відливаний вніс пропозицію придбати озвучення для екскурсоводів.

Під час круглого столу також прозвучало багато інших цікавих проектів та пропозицій, які організатори врахують.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш туризм круглий стіл проети

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: