Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Людина починається з добра. У Калуші пройшов фестиваль «Повір у себе» (ФОТО)

Переглядів: 1367

У переповненій святковій залі ПК «Мінерал» 22 травня було святково та весело. Тут проходив XVI міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе», який організовує Калуський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У фойє тривала реєстрація учасників фестивалю та  проводився «Ярмарок добра», а в залі гості та запрошені могли переглянути архівні відеоматеріали попередніх фестивалів, повіждомляє прес-служба Калуської міськради.

Лейтмотивом цьогорічного фестивалю, який традиційно та урочисто відкрили директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Ростислав Микитюк, священнослужителі о. Федір Мороз, о. Ігор Пришляк та Голова товариства Червоного Хреста Зінаїда Хемич, стали слова:  «Людина починається з добра!».  Цією високою людською цінністю був пронизаний сценарій дійства, який цьогоріч був представлений всіма жанрами і пройшов на одному диханні. Приємним сюрпризом   була  корзина з  чудовими квітами від міського голови Ігоря Матвійчука, а справжньою феєрією радості став виступ вперше запрошених на свято вихованців ДНЗ «Росинка».

   На фестиваль були запрошені поважні, добрі люди, з якими Центр працював впродовж року. Вони  не тільки підтримували дітей з особливими потребами, а були  щедрими меценатами, волонтерами, які допомагали учасникам АТО, сім’ям, які перебували у складних життєвих обставинах. Директор  Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Дидич з своїми помічниками-ведучими Яною Марків та Оленкою Рудобаштою вручили пам’ятні Подяки та сувеніри, зроблені руками вихованців «Добродії Калуської», які на завершення презентували  композицію «Дякую Богу» та запросили  на  відзначення свого 10-річного ювілею.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш фестиваль Повір у себе

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: