Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Макс Кідрук презентував у Калуші новий роман і мобільний додаток до нього (ФОТО)

Переглядів: 1099

У вівторок, 17 вересня, у Калуській центральній міській бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулась презентація книжок Макса Кідрука «Доки світло не згасне назавжди» та Юрія Даценка «Пастка для різника».

Третій масштабний тур містами України письменника Макса Кідрука розпочався 10-го вересня з Києва. Автор представляє читачам нову книгу «Доки світло не згасне назавжди» — перший його роман з доповненою реальністю. Розмова була не лише про книгу, а й про спеціально розроблений до неї мобільний додаток, інформує Прикарпаття Online.

Книга «Доки світло не згасне назавжди» є інтерактивною, вона має доповнену реальність. Через спеціальний мобільний додаток читач може поспілкуватися з персонажами книги, запитати про те, що цікавить або турбує.

Про роман

За словами автора, «Доки світло не згасне назавжди» – це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. Щоправда Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Мобільний додаток

Найбільш ефектною частиною додатку буде інтерактивна обкладинка, але найважливішою – додаткові тексти або відгалуження основного сюжету, які описуватимуть другопланових героїв, розкриватимуть невидимі зв’язки, показуватимуть той чи той епізод з абсолютно несподіваного боку. Що це дає? Для читача – глибину, для автора – можливість створити об’ємну історію з купою взаємопов’язаних деталей, складність і продуманість яких обмежується лише його уявою.

Організатором туру є Мистецьке об’єднання «Стендаль», інформаційний партнер – Територія.

Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот». Два з трьох його останніх романів — «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» — входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.

Схожі матеріали за тегами: Калуш Макс Кідрук презентація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: