Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Калущині одних батьків позбавили прав, з інших навпаки зняли соціальний супровід

Переглядів: 417

8 серпня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Калуської райдержадміністрації.

На порядку денному   розглянуто такі питання: про надання дозволу на дарування житлового будинку та земельних ділянок; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про позбавлення батьківських прав; про надання згоди на влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування. Розглянуто також питання про надання двом дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, повідомляє прес-служба Калуської РДА.

Чимало питань стосувалися зняття із соціального супроводу та обліку сімей, які перебували під наглядом соціальних служб. А це значить, що тут почали краще дбати про своїх дітей.

За результатами розгляду всіх питань членами комісії прийняті відповідні рішення  та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ виключно з метою захисту прав дітей.

Насамкінець на засіданні комісії затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: