Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На території Калуського округу працюватиме 166 виборчих дільниць

Переглядів: 241

До президентських виборів, які відбудуться 31 березня, залишаються лічені дні.

Як повідомив голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85 Ігор Очкур, наразі відбувається формування дільничних комісій і на 11 березня свої пропозиції щодо членів дільничних комісій подав 21 кандидат, інформує «Нафтохімік-Калуш».

До Калуського виборчого округу входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району. На території 85-го виборчого округу є 166 виборчих дільниць. З них на території Калуша – 27 дільниць, Калуського району – 53 дільниці. Решту 88 – це Рогатинський і частина Галицького району.

За кількістю виборців дільниці діляться на великі (понад 1500 виборців), середні (від 500 до 1500 виборців) і малі (менше 500 виборців). На нашому окрузі є 33 великі виборчі комісії (23 з них у місті Калуші, 8 – в Калуському районі і 2 – в Рогатині), 55 середніх і 78 малих. Також у окрузі є шість спецдільниць у закладах охорони здоров’я, які функціонували й на всіх попередніх виборах: три – в Рогатинському районі, одна – у селищі Войнилів і дві – у Калуші. Щодо Калуша, то вони знаходяться у Калуській ЦРЛ та Калуській районній лікарні. Тут, зокрема, зможуть проголосувати пацієнти, які перебуватимуть на стаціонарному лікуванні.

Обладнання, необхідне для проведення голосування (кабінки, урни, меблі), на дільницях фактично є. Проте не всі дільниці забезпечені стаціонарними телефонами, але є мобільні, тому це не проблема.

Ігор Очкур також додав, що члени виборчих комісій, в тому числі окружної, працюють здебільшого на громадських засадах, крім тих людей, які працюють на постійній основі. В окружній комісії на постійній основі працює четверо осіб, а в дільничних комісіях – по дві людини (як правило, це голова і секретар).

Крім того, держава передбачила оплату праці людям із комісій, які працюють у день виборів і після.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуський виборчий округ дільниці

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: