Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Поезія читана і співана. У Калуші відбулася зустріч з поетом Богданом Сімківим (ФОТО)

Переглядів: 711

12 травня в центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася творча зустріч з калуським поетом Богданом Сімківим з нагоди його 65-річчя.

Творчість Богдана Миколайовича відома читачам Калущини. Його вірші друкуються у обласних та районних часописах. Богдан Сімків автор восьми поетичних збірок - «До струн душі», «З Україною в серці», «Дорога до волі», «Нескорена Україна», «За волю України», «Світло у темряві», «З вірою до волі», «Дорогою гідності та свободи». Готує до друку дев’яту, повідомляє Калуська центральна бібліотека ім. Т. Шевченка.

Поезії Богдана Сімківа можна поділити тематично на три категорії – патріотичні, філософські і духовні. Та яку б із них не прочитав, кожна змушує не тільки замислитися над сенсом людського життя, а й виховує почуття патріотизму, повертає читачів до історичних коренів, вражає красою поетичного слова. З упевненістю можна сказати: в його віршах ми бачимо минуле, теперішнє і майбутнє. Адже, на думку митця, слово – інструмент, який потрапляє прямо в душу людини. Тому його вірші залишають незабутній слід у серці, зворушуючи своєю простотою і глибиною водночас. В кожній поетичній збірці Богдана Сімківа відчувається щирість, правдивість, життєвість. Богдан Сімків, крім того, що пише вірші, ще й співає власні пісні та грає на акордеоні.

На творчу зустріч із поетом зібралось чимало шанувальників його творчості, серед яких – літератори, журналісти, друзі, знайомі, сусіди, рідня. Звучало багато поезій та пісень у виконанні автора.

Присутні на заході вітали Богдана Сімківа з ювілеєм та ділилися враженнями про його творчість. Заступник начальника управління культури, національностей та релігій міської ради Леся Піцик привітала Богдана Миколайовича, подякувала за активну участь в багатьох заходах, які проводяться в нашому місті та прочитала його поезію.

Добре слово про творчість Богдана Сімківа прозвучало зі слів воїна ОУН-УПА Антона Мазура, літератора та просвітянина Івана Ткачика, журналістів Петра Шевчука та Дмитра Іванціва, поетеси та громадської діячки Розалії Боднарчук, учасниці літературної студії «КА-МА-ЛІ-я» Світлани Яворської та сина Богдана Сімківа - Андрія.

Довідка

Богдан Сімків народився в Калуші в 1954 році. Навчався в Калуській школі №3 та школі №1. Закінчив з відзнакою Івано-Франківський інститут нафти та газу. Після закінчення інституту був скерований на хімічне підприємство Калуша, де пропрацював більше, ніж сорок років.

Схожі матеріали за тегами: Калуш зустріч поет Богдан Сімків

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: