Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші під сходами держустанови оселився безхатько. Повертатись в село на Калущині не хоче

Переглядів: 1278

У Калуші можна часто зустріти людей, які ведуть асоціальний спосіб життя.  Більшість з них деградує через складні  життєві обставини, які не можуть подолати самостійно і соромляться або не хочуть звернутись за допомогою у відповідні органи.

Кілька днів тому до Калуського міського Центру соціальних служб сім’ї, дітей і молоді надійшло повідомлення про чоловіка, якого виявили під сходами державної установи. Ним виявився мешканець одного з сіл Калуського району. На пропозицію  повернутись додому в село, працювати і відновити стосунки з родиною,  відреагував негативно. З його слів, у місті є можливість збирати пляшки, макулатуру та нові «друзі», повідомляє сайт Калуської міськради.

На жаль, це непоодинокий випадок. У місті на лавочках, в підвалах, під мостом, в під’їздах нерідко можна зустріти людей, які ведуть асоціальний спосіб життя і нічого не хочуть змінювати. Проблема алкоголізму полонить молодих та старих людей, чоловіків та жінок, поряд із наркоманією та тютюнопалінням знищує здоров’я людей, знищує націю.

Можна багато дискутувати про сучасні проблеми життя з якими стикається людина, але немає виправдання тому, щоб шукати порятунку в алкоголі. Від  кожного з нас залежить, яку картину зранку побачимо за вікном: чи на міських лавочках сидітимуть щасливі батьки із дітьми, чи лежатимуть брудні безхатьки в стані алкогольного сп’яніння. Проте хочеться, щоб росла відповідальність як батьків за дітей, так і дітей за батьків, які збилися зі шляху. 

Схожі матеріали за тегами: Калуш безхатьки алкоголь проблема

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: