Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші визначили кращих спортсменів, тренерів та команди 2018 року

Переглядів: 1552

Координаційна рада з питань фізичної культури і спорту виконкому Калуської міської ради під керівництвом заступника міського голови Любові Максимович визначилася з кращими спортсменами, тренерами, командами  міста за підсумками діяльності в 2018 році, повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА В СПОРТІ ВИЩИХ ДОСЯГНЕНЬ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Христина Береза – 1997 р. н., вільна боротьба, МСУМК – бронзова призерка чемпіонату світу серед чоловіків та жінок до 23 років (тренер – Юрій Кірілов).

2. Андрій Свирид – 1995 р. н., вільна боротьба, МСУМК – бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон України, бронзовий призер Кубка України серед чоловіків та жінок до 23 років (тренер – Микола Пукіш).

3. Володимир Щавінський – 2001 р. н., важка атлетика, КМСУ – срібний призер чемпіонату України серед чоловіків та жінок (тренер – Ігор Стечак).

4. Ірина Харів (Чихрадзе) – 1989 р. н., вільна боротьба, МСУМК – чемпіонка України з вільної боротьби бронзова (тренер – Ігор Барна).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА В СПОРТІ ВИЩИХ ДОСЯГНЕНЬ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Яна Строчук – спортивне орієнтування, КМСУ – срібна призерка чемпіонату України серед дорослих (тренер – Галина Строчук).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА В ЮНАЦЬКОМУСПОРТІ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Сніжана Алімова – 2004 р. н., вільна боротьба, КСМУ – бронзова призерка чемпіонату України серед юнаків та дівчат (тренер – Олександр Пукіш).

2. Анастасія Гальбовська – 2004 р. н., плавання, КСМУ – срібна призерка чемпіонату України серед юнаків та дівчат (тренер – Катерина Долаврук).

3. Христина Демчук – вільна боротьба, І розряд – бронзова призерка чемпіонату України серед юнаків (тренер – Юрій Кірілов).

4. Яна Долаврук – 2005 р. н., плавання, КСМУ – чемпіонка України серед юнаків та дівчат (тренер – Катерина Долаврук).

5. Артур Журенок – легка атлетика, ІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросу (тренер – Людмила Мельник).

6. Вікторія Кривцун – 2004 р. н., легка атлетика, ІІ розряд – срібна призерка чемпіонату України серед юнаків та дівчат (тренер – Марта Ханенків).

7. Ганна Мельник – 2003 р. н., вільна боротьба, І розряд – срібна призерка чемпіонату України серед юнаків (тренер – Юрій Кірілов).

8. Сергій Михайлишин – вільна боротьба, КМСУ – чемпіон України (тренер – Юрій Кірілов).

9. Анна Проданчук – легка атлетика, ІІ розряд – бронзова призерка чемпіонату України серед юнаків (тренер – Микола Богоносюк).

10. Аліна Філіпович – 2005 р. н., вільна боротьба, КМСУ – чемпіонка України серед юнаків та дівчат (тренер – Олександр Пукіш).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА В ЮНАЦЬКОМУСПОРТІ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

1. Олег Галатин – спортивне орієнтування, І розряд – чемпіон України серед юнаків та дівчат (тренер – Олександр Козачинський).

2. Олександр Кецик – спортивне орієнтування, КМСУ – чемпіон України серед юнаків та дівчат (тренер – Олександр Козачинський).

3. Людмила Крисаченко – 2001 р. н., спортивне орієнтування, КМСУ – чемпіонка України серед юнаків та дівчат (тренер – Олександр Козачинський).

4. Марія Куневич – 2002 р. н., боротьба самбо, КМСУ – срібна призерка чемпіонату України серед кадетів (тренер – Василь Клим).

5. Назарій Коник – спортивне орієнтування, КМСУ – чемпіон України серед юнаків та дівчат (тренер – Галина Строчук).

6. Вікторія Мазур – спортивне орієнтування, КМСУ – чемпіонка України серед юнаків та дівчат (тренер – Галина Строчук).

7. Артур Савчій – 2005 р. н., спортивне орієнтування, КМСУ – чемпіон України серед юнаків та дівчат (тренер – Галина Строчук).

8. Діана Скородинська – 2002 р. н., спортивне орієнтування, КМСУ – чемпіонка України серед юнаків та дівчат (тренер – Галина Строчук).

9. Валентин Прокоф’єв – 2006 р. н., шахи – чемпіон України з шахів в командному заліку серед юнаків та дівчат (Кімната школяра управління освіти Калуської міськради).

10. Катерина Якимечко – 2003 р. н., спортивне орієнтування, І розряд – чемпіонка України серед юнаків та дівчат (тренер – Галина Строчук).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА В ВЕТЕРАНСЬКОМУСПОРТІ

1. Іван Дзуль – 1963 р. н, важка атлетика, майстер спорту – чемпіон України з важкої атлетики серед ветеранів (тренер – Ігор Стечак).

КРАЩІ КОМАНДИ МІСТА

1. Футбольна команда ДЮСШ управління освіти Калуської міськради – чемпіон Івано-Франківської області з футболу серед юнаків U-16 (2002 р. н. і молодші).

2. Хокейна команда «Калуський легіон» – бронзовий призер чемпіонату України з хокею з шайбою серед юнаків 2006 р. н. і молодших.

КРАЩІ ТРЕНЕРИ МІСТА КАЛУША

1. Микола Васильвич Богоносюк – легка атлетика, тренер-викладач першої категорії ДЮСШ управління освіти Калуської міськради – підготував Олега Проданчука – бронзового призера командного чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства.

2. Катерина Ігорівна Долавчук – плавання, МСУ, тренер-викладач другої категорії ДЮСШ «Сокіл» – підготувала Яну Долавчук – чемпіонку України серед юнаків та дівчат; Анастасію Габльовську – срібну призерку чемпіонату України серед юніорів.

3. Юрій Олексійович Кірілов – вільна боротьба, заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ управління освіти Калуської міськради – підготував Христину Березу – бронзову призерку чемпіонату світу серед чоловіків та жінок до 23 років, Олександра Дідошака – чемпіона України серед юнаків та дівчат; Ганну Мельник – срібну призерку чемпіонату України серед юнаків та дівчат; Христину Демчук – бронзову призерку чемпіонату України серед юнаків та дівчат; Сергія Михайлишина – чемпіона України серед юнаків та дівчат.

4. Олександр Дмитрович Козачинський – спортивне орієнтування МСУ, тренер-викладач першої категорії ДЮСШ управління освіти Калуської міськради – підготував Людмилу Крисаченко – чемпіонку України; Олега Галатина – чемпіона України серед юнаків та дівчат; Олександра Кецика – чемпіона України серед юнаків та дівчат.

5. Юрій Імрейович Маляр – футбол, тренер-викладач другої категорії ДЮСШ управління освіти Калуської міськради – підготував футбольну команду – чемпіона України серед юнаків U-16 (гравці 2002 р. н. і молодші).

6. Микола Миколайович Пукіш – вільна боротьба, заслужений тренер України, тренер-викладач вищої категорії ДЮСШ «Сокіл» – підготував Андрія Свирида – бронзового призера чемпіонату Європи, бронзового призера чемпіонату України та Кубка України серед чоловіків та жінок до 23 років.

7. Олександр Миколайович Пукіш – вільна боротьба, МСУ, тренер-викладач першої категорії ДЮСШ «Сокіл» – підготував Аліну Філіпович – чемпіонку України серед юнаків та дівчат; Сніжану Алімову – бронзову призерку чемпіонату України серед юнаків та дівчат

8. Галина Миколаївна Строчук – спортивне орієнтування, МСУ, тренер-викладач першої категорії ДЮСШ управління освіти Калуської міськради – підготувала Яну Строчук – срібну призерку чемпіонату України серед дорослих, Діану Скородинську, Назарія Коника, Катерину Якимечко – чемпіонів України серед юнаків та дівчат; Вікторію Мазур – чемпіонку України на спринтерських дистанціях серед дорослих, Артура Савчія – чемпіона командного чемпіонату України.

9. Ігор Григорович Стечак – важка атлетика, МСУ, тренер-викладач першої категорії ДЮСШ «Сокіл» – підготував Володимира Щавінського – чемпіона України серед кадетів, срібного призера чемпіонату України серед дорослих до 23 років, Івана Дзуля – чемпіона України серед ветеранів.

10. Марта Богданівна Ханенків – легка атлетика, тренер-викладач другої категорії ДЮСШ управління освіти Калуської міськради – підготувала Вікторію Кривцун – срібну призерку чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш кращі спортсмени тренери

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: