Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуші визначили переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

Переглядів: 625

Завершився І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, на  який було представлено 23 роботи учнів закладів загальної середньої освіти Калуської міської ради.

За інформацією управління освіти Калуської міської ради, серед них: 8 – з Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка; 5 – з центру науково-технічної творчості учнівської молоді; 4 –  з Калуського ліцею №10; 3 – з Калуського ліцею №2; 2 –  з Калуського ліцею №7; 1 – з Голинського ліцею.

По два наукові дослідження провели троє учнів з ліцею імені Дмитра Бахматюка (Назар Забавський –  наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція філософії; наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція літературної творчості; Юлія Копалівська – наукове відділення мовознавства, секція польської  мови, наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжної літератури; Роксолана Гриців – наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція журналістики, секція соціології).

Цього року юні дослідники змагалися на новими правилами, серед яких, окрім написання науково-дослідницької роботи, були виготовлення та захист постеру, участь у науковій конференції.

У результаті, 18 учасників здобули 21 перемогу у міському етапу:

5 – з Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка;

4 – з центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

4 – з Калуського ліцею №10;

2 – з Калуського ліцею №2;

2 – з Калуського ліцею №7;

1– з Голинського ліцею.

Переможцями визнали:

І місце:

Анну Гебуру, ученицю 10 класу  Калуського ліцею №2 (наукове відділення мовознавства, секція англійської мови).

Роксолану Гриців, ученицю 11 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція журналістики, секція соціології).

Христину Гудзовату, ученицю 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення хімії та біології, секція валеології)

Іллю Жекала, учня 10 класу Голинського ліцею  (наукове відділення науки про Землю, секції гідрогогії).

Назара Забавського, учня 11  класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція філософії; наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція літературної творчості).

Ірину Заяць, ученицю 9 класу Калуського ліцею №7 (наукове відділення філософії та суспільствознавства, секція теології, релігієзнавства та історії релігій).

Юлію Копалівську, ученицю 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення мовознавства, секція польської  мови, наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжної літератури).

Марію Кузь, ученицю 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення екології та аграрних наук, секція охорони довкілля та раціонального природокористування).

Олену Кулебу, ученицю 10 класу Калуського ліцею №7 (наукове відділення історії, секція етнології).

Божену Кухар, ученицю 11 класу Калуського ліцею №2 (наукове відділення історії, секція історичного краєзнавства).

Дениса Мельника, учня 9 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення математики, секція математичного моделювання).

Софію Олевич, вихованку центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю 10 класу Калуського ліцею №6 (наукове відділення хімії та біології, секція загальної біології)

Вікторію Савчин, вихованку центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю 8 класу Калуського ліцею №2 (наукове відділення хімії та біології, секція медицини).

Артура Савчія, учня 10 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка (наукове відділення економіки, секція мікроекономіки та макроекономіки)

Вікторію Сметаннікову, вихованку центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення хімії та біології, секція хімії).

Яну Фединяк, ученицю 9 класу Калуського ліцею №7 (наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція фольклористики)

Марію Циріль, ученицю 11 класу Калуського ліцею імені  Дмитра Бахматюка (наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція української літератури).

ІІІ місце:

Богдана Жовніра, учня 10 класу Калуського ліцею №10 (наукове відділення історії, секція етнології).

20 робіт учнів-переможців конкурсу-захисту будуть представлені на розсуд журі наступного ІІ (обласного) етапу.

Наукові керівники Ольга Сербін (Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка) підготувала 5 переможців, Інна Бусел (Калуський ліцей №7, ЦНТТУМ), Орися Груба (Калуський ліцей №10, ЦНТТУМ) – по двоє переможців І етапу конкурсу-захисту.

Освітяни вдячні юним дослідникам та їх науковим керівникам за невтомну працю, енергію, наполегливість та бажаємо підкорення нових вершин.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш учні переможці МАН

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: