Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У краєзнавчому музеї Калуша відкрилася експозиція предметів юдаїки релігійного і побутового призначення (ФОТО)

Переглядів: 1030

20 липня у краєзнавчому музеї Калущини відбулося відкриття виставки предметів юдейського релігійно-побутового вжитку "Сакральна спадщина єврейського народу".

Ініціатором виставки виступив спеціаліст з юдаїки уродженець Калуша Віталій Обревко, повідомляє музейно-виставковий центр.

У 2015 році після капітального ремонту першого поверху були частково відновлені автентичні дверні отвори та арки. І тоді ж виникла ідея в одній з кімнат час від часу експонувати предмети та світлини, які відносяться до єврейської громади міста. На початку 2018 року з подібною пропозицією зверталась Тетяна Панькова, яка є волонтером музею, але у зв'язку з ремонтними роботами це стало можливим саме зараз.

На виставці представлені цікаві предмети юдаїки релігійного і побутового призначення. Зокрема, предмети єврейської атрибутики (вироби з металу, предмети одягу, посуд тощо), релігійна література, в тому числі й стародруки з приватної колекції.

Ця виставка покликана не лише ознайомити відвідувачів з єврейською культурою та релігією, але й розповісти про внесок громади у становлення та розбудову міста.

Виставка триватиме до 31 жовтня.

Схожі матеріали за тегами: Калуш музей експозиція юдаїка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: