Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Сівці-Калуській презентували книжку Василя Олійника «Іду селом, в віконця його стукаю»

Переглядів: 405

Вчора, 12 грудня, у Народному домі Сівки-Калуської відбулася презентація книжки відомого сівчанина, талановитого поета, журналіста, краєзнавця, громадського діяча, просвітянина, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів Василя Олійника «Іду селом, в віконця його стукаю».

Написати книгу про рідне село було бажанням не тільки письменника, журналіста та історика, але й простої людини, якій воно дороге й любе з дитячих літ. Василь Олійник ніколи не забував про своє село. Але, на жаль, його життя обірвалося, а книга так і не була надрукована, залишалася написана рукою на папері. Тільки завдяки натхненній і важкій праці небайдужих громадян усі написані рядки були прочитані, перенесенні в електронний варіант, а згодом і видані, інформує "Калуш ФМ" з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Калуська міська рада не могла залишитися осторонь ініціативи сівчан у видавництві книжки Василя Олійника, яка фактично стала літературно-поетичною розповіддю про Сівку-Калуську, її мешканців, їх звитягу в боротьбі за Україну, багату природу та колорит побуту. 

До виступу були запрошені представники влади територіальної громади, депутати обласної та міської рад, небайдужі жителі, які долучились до друку збірника.

«Ця книжка – справжній скарб для нашої громади, адже це літопис нашого життя. В ній подано історичні довідки, місцеві фольклорні матеріали, пов’язані і з життям і побутом сівчан, спогади старожилів про важкі воєнні та повоєнні роки, розповіді про відомих людей села», – наголошував у виступі перед Сівка-Калуською громадою перший заступник міського голови Мирослав Тихий.

Калуська міська рада вже профінансувала частково видання цієї книжки, а через бюджет участі профінансує її додатковий тираж. Про це написав на своїй офіційній facebook-сторінці міський голова Андрій Найда.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: