Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вода з джерел «Височанка» та «Капличка» не придатна до споживання

Переглядів: 297

А в пробі води із джерела «Капличка» ще й виділена кишкова паличка

Працівники Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» провели моніторингові дослідження питної води із нецентралізованих джерел питної води «Капличка», що в мікрорайоні Підгірок, та «Височанка», що  на вул. Сірка, які користуються попитом серед населення, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради.

За показниками епідемічної безпеки досліджені проби питної води не відповідають вимогам Додатку 1 ДСанПіНу 2.2.4 -171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної  для споживання людиною», а саме: в 100 куб. см води виділено загальні колі форми із джерела «Височанка» – 23,0, а із джерела «Капличка» – 238,0   при допустимій нормі не більше 1,0. Також у пробі води із джерела «Капличка» виділена кишкова паличка, яка в нормі відсутня.

З метою попередження виникнення можливих епідускладнень та спалахів гострих кишкових інфекцій вживати воду із вказаних джерел для пиття чи побутових потреб не рекомендується.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: