Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

15 онкохворих жителів Калуської громади отримають одноразову грошову допомогу

Переглядів: 334

На черговій сесії депутати Калуської міської ради розглянули понад 40 питань.

На сесії Калуської міськради, яка відбулася 26 травня, серед іншого розглянули кілька питань щодо надання одноразових грошових допомог, інформує «Калуш ФМ». Зокрема йдеться про виділення допомог на лікування 15 онкологічних хворих жителів громади, загальна сума яких складає 103 тис. гривень.

Окрім того, за рішенням сесії були виділені допомоги на лікування двох дітей, хворих на цукровий діабет, по 5 тис. гривень кожному. 20 тис. гривень допомоги також надали одному учаснику АТО/ООС.

Земельні питання та питання власності громади були також предметом обговорення та прийняття рішень.

Серед важливих питань – звільнення від оплати за користування орендованим у комунальних закладах освіти і культури майном суб’єктами господарювання, які не здійснювали своєї діяльності у цих закладах впродовж березня-квітня через війну. Цим рішенням звільнено від орендної плати 16 підприємців на суму 30 965 гривень.

Також депутати прийняли рішення про виведення з експлуатації котельні КП «Калуська енергетична компанія» на м-ні Шептицького, 6а, яку планують передати в оренду ПП «Калуштеплоенерго», що спеціалізується на виробленні тепла з альтернативних джерел енергії.

Важливим є також рішення про прийняття в комунальну власність десяти одиниць медичного обладнання від КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр» (рентгенапарат, електрокардіограф та ін.). На думку медиків, Калуська міська лікарня матиме більше інструменту для надання якісних медичних послуг нашим мешканцям.

Схожі матеріали за тегами: Калуш рада допомоги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: