Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

164 роки на двох. У Калуші привітали матір з дочкою з Київщини, які знайшли прихисток у нашій громаді, з Днем народження

Переглядів: 360

Частина мешканців Калуської громади з перших днів війни, приймаючи переселенців, так і продовжують разом жити, разом допомагати ЗСУ.

Так вийшло і в п. Ірини. Маючи власну хату, прийняла у перші дні родину з семи осіб з-під Київщини: жінок, дітей, внуків.

Влітку 2022-го родина повернулася додому, та в грудні найстарших жінок знову відправили до Калуша, оскільки їхня квартира була розбита і зимувати не було де. Про це на Facebook-сторінці розповів Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Так і залишилися пані Анна з дочкою Клавдією до весни. Та жодного дня не проходить у хаті без добрих справ для наших бійців. Щоденно жінки сушать овочі, які віддають «Калуським бджілкам» на супи та борщі. А ще чистять горіхи.

І так співпало, що сьогодні, 14 березня, Анна Василівна та її донька Клавдія Петрівна святкують Дні народження.

Та і дати солідні – 93 та 71 рік – 164 на обох! А завзятості у роботі – як у 20!

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Міський голова Андрій Найда разом з волонтерами ГО «Чисті серця Калуш» привітали іменинниць з уродинами.

«Бажаємо нашим поважним панянкам міцного здоров’я та у якнайшвидшому часі готувати святковий торт до Перемоги! Многая літ! А ґаздині хати, яка не раз допомагала переселенцям з Маріуполя, Києва, і якої син сьогодні на фронті – щира вдячність за добро та опіку!», – зазначив очільник Калуської громади.

На зображенні може бути: 3 людини та квітка

Схожі матеріали за тегами: Калуш ВПО вітання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: