Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

18-річний важкоатлет з Копанок став майстром спорту України

Переглядів: 452

2-6 березня в Чернігові на базі стадіону імені Юрія Гагаріна відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, на якому за збірну Івано-Франківської області виступали два юні спортсмени Калуської ДЮСШ "Сокіл".

Вихованець тренера-викладача Ігоря Стечака, майстер спорту України Володимир Щавінський посів сьоме місце у ваговій категорії до 81 кг. А 18-річний Василь Савчук, який займається в тренера-викладача, уродженки села Голинь, майстра спорту України міжнародного класу Марії Відливаної, опинився за крок до медалі. На чернігівському помості він посів четверте місце у ваговій категорії до 67 кг. Але юнак досяг першої найбажанішої мети в своїй спортивній кар’єрі — виконав норматив майстра спорту України, піднявши в сумі двоборства вагу 240 кг, повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

У кар’єрі молодого тренера Марії Відливаної, яка ще сама донедавна виступала на різних помостах і тішила любителів важкої атлетики своїми досягненнями на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, Василь Савчук першим з її учнів став майстром спорту України.

Новий МСУ — уродженець села Копанки. Важкою атлетикою займається з 2014 року.

 

Схожі матеріали за тегами: Важкоатлет Калуш ДЮСШ майстер спорту

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: