Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

36 жителів Голиня, які повернулись з-закордону, пішли на самоізоляцію (ВІДЕО)

Переглядів: 852

36 заробітчан, які повернулися із-за кордону додому у село Голинь, впродовж двох тижнів перебувають на самоізоляції.

Інфікованих чи з підозрою на коронавірус серед них немає, а самоізоляція потрібна як запобіжний захід.  Про це пише “Суспільне”.

Жителька села Голинь Світлана Кравчук каже, що односельчани не панікують, оскільки заробітчани здорові і не порушують правил самоізоляції. 

Василь Грицак розповідає, що не знає, в якому стані його односельці-заробітчани, проте вважає, що до них потрібно ставитись з розумінням.

У центрі села проживає Ольга Кобащук. Уже пройшов тиждень, як жінка приїхала із Чехії. Телефоном розповідає, що почуває себе добре, проте як тільки повернулася – самоізолювалася.

Завідувач амбулаторії села Голинь Ярослав Семчишин каже, що заробітчани, які перебувають на самоізоляції, не мають проблем із здоров’ям.

Виконувачка обов’язків сільської голови Оксана Лилак додає, що одразу, коли заробітчани приїжджають, з ними зв’язуються і просять про самоізоляцію, а деякі й самі телефонували в сільську раду.

І хоча коронавірусу серед жителів села немає, Оксана Лилак каже, що з метою профілактики біля дитячих майданчиків, автобусних зупинок, магазинів, амбулаторії, церкви та інших людних місць працівники комунального підприємства Голинської сільської ради провели дезінфекцію спецрозчином.

 

Схожі матеріали за тегами: голинь самоізоляція

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: