Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

53 тисячі мешканців обрали свого лікаря у міській поліклініці Калуша

Переглядів: 933

Якщо ви ще не визначились – поспішайте. Адже від нашої організованості і свідомого вибору сьогодні залежить те, які медичні та  діагностичні послуги ми матимемо завтра.

Як повідомив головний лікар Калуського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, на 20 листопада з лікарями закладу уклали декларації  на обслуговування 53 тисячі мешканців.

Звісно, що це немало. Для порівняння, у Коломиї з квітня укладено 43 тисячі декларацій. Проте для фінансової стабільності установи та можливості надання якомога більшого спектру медичних послуг міській поліклініці необхідно укласти не менше 60 тисяч декларацій.

Тож адміністрація і лікарі закладу просять городян зробити свій вибір, знайти хвилинку часу, прийти в поліклініку і укласти декларацію з тим лікарем, якому ви довіряєте і в якого бажаєте обслуговуватися.

Нагадаємо, що з дільничними терапевтами, сімейними лікарями і педіатрами міської поліклініки декларації можуть укласти як жителі міста, так і інших населених пунктів. При собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код і телефон.

Схожі матеріали за тегами: Калуш поліклініка декларації

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: