Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

8 серпня на Прикарпатті розпочинається мисливський сезон

Переглядів: 224

З восьмого серпня на Прикарпатті можна буде полювати у лісових угіддях. Як повідомили на сторінці обласного управління лісового і мисливського господарства, стартує мисливський сезон. Про це повідомляє «Суспільне».

Традиційно сезон розпочинається із полювання на пернату дичину. Цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі, пишуть лісовики.

На Прикарпатті можна полювати на качку, лиску, кулика, голуба, гуску, куріпку сіру, фазана, перепела та норця великого. Втім за день один мисливець має право добути не більше 15 голів, з них – п'ять качок, два нореці великих, шість лисок, десять куликів, три гуски, три сірих куріпки, десять голубів і п'ятнадцять перепелів.

Аби полювати, потрібно мати дозвільні документи: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, картку відстрілу на пернату дичину та дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. На використання під час полювання собак мисливських порід також потрібно мати відповідний паспорт.

"Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання", - пишуть в управлінні.

Національна поліція спільно з державною лісовою охороною, інспекторами дозвільної системи, дільничими інспекторами, районними мисливознавцями, єгерями та представниками громадськості формують спільні рейдові групи з перевірки документів на право полювання і попередження випадків браконьєрства.

 

 

Схожі матеріали за тегами: мисливство початок сезону

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: