Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

9 сім’ям загиблих та зниклих безвісти захисників України виділять одноразові грошові допомоги

Переглядів: 270

Під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого відбулося засідання комісії з надання одноразових грошових допомог сім’ям загиблих та зниклих безвісти захисників України.

На засіданні було розглянуто 9 звернень громадян та прийняті відповідні рекомендації щодо надання допомог, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Зокрема, сім’ям трьох загиблих захисників рекомендовано виділити по 100 тис. гривень. Сім’ям п’ятьох зниклих безвісти – по 50 тис. гривень. Ще одне звернення стосувалося виділення коштів на лікування онкологічного хворого військовослужбовця. Рекомендовано виділити 15 тис. гривень. Ухвалені комісією рекомендації будуть винесені для затвердження на позачерговому засіданні виконавчого комітету. 

Варто зазначити, що засідання даної комісії відбувалися раз у місяць. Однак, після нещодавньої зустрічі міської влади з ветеранами і висловлених побажань щодо пришвидшення процедури виділення допомог сім’ям загиблих, комісію скликали позачергово. І надалі засідання комісії з надання одноразових грошових допомог сім’ям загиблих та зниклих безвісти захисників відбуватимуться не раз на місяць, а відразу, як виникне така необхідність.

Схожі матеріали за тегами: допомоги

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: