Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Апеляційний суд залишив без змін вирок Калуського суду щодо неповнолітнього водія, який на смерть збив дитину

Переглядів: 195

Івано-Франківський апеляційний суд залишив без змін вирок Калуського суду щодо неповнолітнього, який, керуючи транспортним засобом, порушив правила безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої.

26 грудня цього року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційної інстанції розглянула скарги потерпілої та захисника обвинуваченого, інформує «Калуш ФМ».

Вироком Калуського суду неповнолітнього визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами терміном 2 роки.

Потерпіла в апеляційній скарзі вважає призначене судом покарання обвинуваченому несправедливим через його м’якість і просила призначити йому 3 роки позбавлення волі. Натомість захисник обвинуваченого не оспорював вину обвинуваченого, але просив змінити вирок у частині призначеного покарання, звільнивши його від відбування покарання з випробуванням.

У своєму виступі прокурор наголосив на законності та обґрунтованості вироку першої інстанції та вважає його справедливим.

З’ясувавши усі обставини справи, колегія суддів прийшла до переконання про залишення поданих апеляцій без задоволення, а вирок Калуського суду – без змін.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ДТП смерть вирок апеляція

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: