Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Банківські шахраї ошукали двох мешканців Калущини

Переглядів: 183

Аферисти розміщують у соціальних мережах неправдиві оголошення про матеріальну допомогу, а ще регулярно телефонують мешканцям та відправляють електронні посилання з повідомленнями про отримання такої допомоги, в результаті – вивідують персональні й банківські дані. Їх мета одна – заволодіти коштами людей. У ході телефонної розмови пройдисвіти вивчають свою жертву та вводять в оману.

Так, до чергової частини Калуського РВП звернулася 53-річна мешканка району. Жінка розповіла, що на один із застосунків телефону надійшло повідомлення про отримання допомоги, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на поліцію Калущини. Вона перейшла за посиланням та ввела запитувану інформацію, але замість допомоги отримала повідомлення про списання коштів з рахунку. Згодом до неї зателефонував невідомий, який представився працівником банку та повідомив, що карту заявниці «зламали» та списали грошові кошти, тому задля збереження решти їх треба переслати на новий рахунок. Жінка перекинула майже 25 тисяч гривень. А невдовзі заявниця зрозуміла, що її ошукали.

Також пройдисвіти телефонують громадянам та представляються співробітниками банків. Під різними приводами вони вивідують у мешканців номери рахунків, пін-коди, а відтак списують їх заощадження. В таку аферу потрапив 62 річний мешканець Калущини. Чоловік звернувся в поліцію та повідомив про те, що потерпів від шахраїв. Як з’ясували правоохоронці, до заявника зателефонувала невідома особа, яка представилась співробітником банку, та під приводом верифікації картки запропонувала назвати останні цифри, що заявник і зробив. Невдовзі з його рахунку списали понад 19 000 гривень.

Працівники поліції наголошують: відрізнити шахрая від співробітника банку просто: працівники банку ніколи не просять ваших персональних та банківських даних.  Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією. Закликають громадян бути пильними та радять отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел. Не варто переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах. Якщо ж фінансову інформацію розголошено, негайно слід звернутись до банку та заблокувати картку. Бережіть свої заощадження!

Схожі матеріали за тегами: шахрайство

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: