Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«БФ «ФУНДАЦІЯ НАЙНЕКС» виділив 100 тис. гривень на облаштування реабілітаційного центру «4.5.0 Прикарпаття»

Переглядів: 169

Нещодавно до Калуської міської ради звернувся керівник БО «БФ «ФУНДАЦІЯ НАЙНЕКС» Максим Мосунов із пропозицією надати допомогу нашій громаді. Не роздумуючи, міський голова Андрій Найда перенаправив його до Василини Перегуди – дружини полеглого Героя Олега Перегуди, яка втілює його мрію про реабілітаційний центр для військовослужбовців в життя.

Про це очільник громади повідомив на Facebook-сторінці, інформує «Калуш ФМ».

«Вважаємо своїм обов’язком допомагати та підтримувати, а створення цього центру – пріоритетна справа для всіх», – зазначив Андрій Найда.

Допомога від благодійників не забарилася. На фонд підтримки центру від БФ «НАЙНЕКС» надійшло 100 тис. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на придбання необхідного обладнання, щоб якомога швидше реабілітаційний центр «4.5.0 Прикарпаття» розпочав свою надважливу діяльність.

Варто додати, що благодійники БО «БФ «ФУНДАЦІЯ НАЙНЕКС» уже вдруге надають допомогу нашій громаді, а саме – центру.

«Щиро дякуємо керівнику фонду Максимові Мосунову та всій команді, завдяки їм проєкт буде реалізовано якнайшвидше! Ніколи не перестану дякувати Василині Перегуді та всім, хто долучається до облаштування центру. Ви – приклад для кожного з нас. Заради облаштування центру пророблена колосальна робота. Уже на завершальній стадії капітальні ремонти внутрішніх приміщень. Ще планується здійснити утеплення стелі. Невдовзі відбудеться й толока на території. Тож принагідно запрошую всіх долучатися. Я впевнений, що реабілітаційний центр «4.5.0. Прикарпаття» стане надійним місцем підтримки для наших Воїнів», – додав міський голова.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: