Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

БК «Калуш-ПНУ» програв вдома коломийському «Тирличу»

Переглядів: 677

У рамках стартового туру чемпіонату Івано-Франківської області чинний чемпіон – БК «Калуш-ПНУ», приймав на домашньому майданчику третю команди за підсумками минулого сезону – СК «Тирлич». Про це пише «Баскетбольне Прикарпаття».

Перша половина гри пройшла на зустрічних курсах. Втім, незначну перевагу мали все ж підопічні Олега Пелеха, які пішли на велику перерву, перемагаючи «+4» (39:35).

Втім, коломияни «включилися» в третій 10-хвилинці, яку виграли з рахунком 19:9. Головною запорукою такого успішного відрізку стала успішна гра на підбираннях, а також снайперський хист досвідченого Романа Стефанюка, який успішно «поливав» кошик суперників з дальньої відстані.

Відійти від такого нокдауну калушани так і не змогли, віддавши ініціативу й в заключній чверті. Господарів підвела, насамперед, низька реалізація кидків з гри (28/80 – 35%), а також повністю програний щит – 63 підбирання проти 39-ти.

У підсумку – 76:62 на користь «Тирлича», який розпочинає сезон із принципової перемоги, а калушани - з поразки.