Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Благоустрій, культура і спорт. Відбулася чергова нарада зі старостами (ФОТО)

Переглядів: 220

Традиційно, у п'ятницю, у Калуській міській раді обговорили зі старостами проблемні питання життєдіяльності в сільських громадах та шляхи їх вирішення.

Як завжди, йшлося про питання, що стосуються благоустрою (освітлення вулиць, ремонт доріг та комунальних закладів тощо), діяльності закладів культури та освіти, спортивних заходів та іншого, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Зокрема, начальник УЖКГ Тарас Фіцак проінформував про заплановані комунальними підприємствами роботи у селах старостинських округів, про підготовку до проведення передвеликодніх толок та ін.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Ольга Яковина, в.о. начальниці управління культури, національностей та релігій, доповіла про заходи, які відбуватимуться у народних домах найближчими днями та стан підготовки заходів, які плануються до Великодніх свят. 

Співзасновниця ГО «Спогади України» Мар’яна Ковальчук розповіла про роботу над створенням цифрових пам’ятників нашим захисникам, які віддали своє життя за Україну, та попросила, щоб старости допомогли рідним з поданням заявок та збором інформації про життя Героїв.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Директор комунального закладу «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради» Олег Відливаний озвучив цікаву і потрібну пропозицію – залучити краєзнавців, що мешкають у селах, до видавництва сьомого тому книжки «Калуські історичні студії», який готується до випуску у цьому році. Адже у кожному селі є люди, які мають зібрані матеріали про історичні події та визначних особистостей, вихідців з Калущини. Також у мешканців можуть бути речі. мистецькі твори, книги, які не мають цінності для них, однак можуть слугувати цікавими музейними експонатами.

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Завідувачка сектору роботи з ВПО управління соціального захисту населення звернулася до старост з проханням проінформувати внутрішньо переміщених осіб, що проживають в очолюваних ними селах, про те, що дві благодійні організації подали запит про потреби таких людей в одязі, взутті, засобах особистої гігієни та ліжках і матрацах.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: