Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Благоустрій, покращення співпраці із ВПО, мистецькі та спортивні заходи. Відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 257

Заплановані заходи у закладах культури сіл Калуської громади, покращення співпраці з ВПО, що проживають у селах, спортивні заходи та роботи з благоустрою, що проведені та плануються, – ці та інші питання обговорили сьогодні на щотижневій нараді зі старостами.

Як завжди доповідали керівники структурних підрозділів, що відповідальні за відповідні галузі – начальники управлінь освіти, культури, молоді і спорту, житлового комунального господарства та інші, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

 

Зокрема в.о.начальника управління культури, національностей та релігій Ольга Яковина проінформувала про заходи на найближчі вихідні та стан підготовки до великого дійства, що заплановане в одному із сіл після Великодня, а також про ремонтні роботи, які вже здійснено в закладах культури.

За інформацією начальниці управління освіти Ірини Люклян, у закладах освіти ремонтні роботи здійснюються згідно із запланованим графіком, проблемні питання, що виникають, вирішуються. Ще вона звернулась до старост з проханням організувати участь учнівської молоді сіл у шаховому турнірі, присвяченому пам’яті Олекси Гірника, який планується провести 1-2 квітня.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні

Тарас Фіцак, начальник УЖКГ, доповів про стан виконання запланованих робіт та перемовини з керівником ДП «Дороги Прикарпаття», за результатами яких домовлено, що це підприємство запланує на поточний рік ремонт доріг у Кропивницькому, Ріп'янському та Тужилівському старостинських округах, а також мосту у с.Сівка-Калуська.

Начальник управління в справах cім'ї, молоді, фізкультури і спорту Михайло Клим ознайомив старост із деталями спартакіади між старостинськими округами, яку заплановано провести у травні.

Йшлося також про виконання протокольних доручень попередніх нарад, строк контролю яких настав.

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні

Окрім того, за результатами доповідей старост про поточні проблемні питання, що виникли впродовж тижня і потребують вирішення найближчим часом, дано відповідні доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш міськрада старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: