Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Благоустрій територій та боротьба з борщівником. У Калуші відбулася традиційна нарада зі старостами

Переглядів: 246

У Калуській міській раді, як зазвичай, на завершення тижня відбулася старостинська нарада. І також традиційно була вельми конструктивною.

А основною темою наради було обговорення потреб кожного старостинського округу з благоустрою, адже вже пора для проведення активних робіт з косіння трави у громадських місцях, щебеніння та ремонту доріг, видалення аварійних дерев тощо, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Сьогодні дорожні роботи вже КП «Калушавтодор» розпочали в с.Мостище. Далі працюватимуть за графіком, що узгоджується.

Торкалися теми боротьби з борщівником Сосновського. Комунальні служби вже з наступного тижня приступають до його видалення з території старостинських округів.

Обговорили локальні проблеми. Наприклад, у с.Кропивник унаслідок тривалої дощової погоди на території округу в районі хвостосховища № 1 на тунелі утворилась воронка, через яку протікає річка. Це складна проблема, оскільки вже тривалий час у міській раді не можуть встановити реального балансоутримувача цієї гідроспоруди. Тому невідкладно будуть звертатися у державні інстанції та ВАТ «Оріана» з вимогою вжиття заходів для вирішення цієї проблеми.

Ще домовились зі старостами та представниками добровольчого формування тероборони, яке діє у нашій громаді, з наступного тижня у старостинських округах провести низку зустрічей з мешканцями для роз’яснення цілей та завдань ДФТГ.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: