Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Благоустрій територій та облаштування укриття у філії Пійлівського ліцею. Відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 238

На завершення тижня, як зазвичай, відбулася старостинська нарада у Калуського міського голови Андрія Найди. І також традиційно була вельми конструктивною.

Насамперед очільник громади вручив усім старостам сертифікати, що засвідчують успішне завершення ними навчального курсу з питань запобігання насильства у сім’ї, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. 

До слова, це явище, на жаль, поширене і в нашій громаді. І дуже важливо знати всі законодавчі норми, які захищають тих, хто зазнає насильство, щоб прийти їм на допомогу.
А основною темою наради було обговорення потреб кожного старостинського округу з благоустрою.

Зокрема, щебеніння доріг, видалення аварійних дерев та формувальна обрізка, прокладання водовідвідних труб у місцях підтоплень тощо. Узгоджені пропозиції з цих питань, що стосуються сільських територій, будуть подані на розгляд міській раді для ухвалення відповідного бюджетного рішення.

Ще одне питання стосувалося облаштування укриття у філії Пійлівського ліцею (с. Довге-Калуське). На сьогодні це дуже актуально, оскільки батьки дітей виявили бажання очно навчати дітей. Міський голова доручив управлінню освіти міськради невідкладно вжити всіх необхідних заходів і відновити у школі повноцінне навчання з дотриманням всіх норм безпеки.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: