Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Борщівник Сосновського, пожежна безпека та допомога ВПО. Відбулася чергова нарада зі старостами (ФОТО)

Переглядів: 259

Традиційно в пятницю в залі засідань міськвиконкому відбулася нарада за участю представників виконавчих органів Калуської міської ради та сільських старост.

Перше питання з порядку денного продиктоване сезонністю активного росту борщівника Сосновського, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на очільника громади Андрія Найду.

Цей злісний бур’ян дошкуляє мешканцям наших сіл з року в рік. Власне тому дуже актуальною є тема щодо боротьби з ним.

З цього питання перед присутніми виступив посадовець Калуського управління Держспоживслужби Григорій Химич. Власне він розповів про розроблення обласною радою відповідної програми, яка матиме на меті виділення коштів на ефективне знищення борщівника. Зараз триває збір інформації про території його проростання.

Актуальними залишаються питання пожежної безпеки, особливо у літній період. Інформацію про відповідні заходи доповів начальник управління з надзвичайних ситуацій Іван Дембич. Він наголосив на тому, що серед людей необхідно постійно проводити роз’яснювальну роботу, щоб не траплялися такі випадки, як було з підпалами сухої трави. Окрім того, що витрачено надзвичайно багато ресурсів при гасіннях таких пожеж, вже є конкретні приклади покарання паліїв штрафами. Зовсім недавно чоловіка з нашої громади оштрафували на 6 тис. гривень.

У цілому ситуація нормальна. В старостинських округах активно продовжується робота щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, направляються гуманітарні вантажі на передову та ін.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: