Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Будівництво Боднарівського ліцею, реконструкція очисних споруд та створення індустріального парку. Відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 358

З ініціативи міського голови Андрія Найди наради зі старостами сільських територій, які звично відбувалися щоп’ятниці в приміщенні виконавчого комітету, від п’ятниці, 12 листопада, будуть виїзними.

«Минає рік наших повноважень, – сказав міський голова, – і прийшов час підбивати перші підсумки нашої спільної роботи в кожному населеному пункті», – повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду

Першим старостинським округом, куди з робочим візитом прибув Андрій Найда зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів став Боднарів.

Нарада розпочалася з загального аналізу ситуації в селі. Андрій Найда з цього приводу зазначив: «Щоб відповісти на питання про те, скільки і що саме нам вдалося зробити в Боднарівській громаді, треба мати розуміння з яким ресурсом жило село до приєднання до Калуської міської громади. З офіційною інформацією, яка є доступною, доходи загального фонду бюджету села Боднарів становили  3 956,0 тис. грн. (без ПДФО – 2 797,2 тис.грн.). Звісно, що в цьому році, якщо б не відбулася адміністративно-територіальна реформа, бюджет Боднарова б зріс, але не суттєво. Адже бюджетоутворюючих підприємств тут не додалося, і не зросла кількість підприємців. А в умовах життєдіяльності новоутвореної Калуської громади на Боднарівський старостинський округ вдалося спрямувати значний фінансовий ресурс. За різними напрямками він становить в цьому році 16 101,0  тис. грн».

У ході наради про стан справ у Боднарівському ліцеї, дитячому садочку «Льонок» доповідали керівники закладів.

З приємністю зазначали, що загалом ситуація в освітньому процесі покращилася. Зокрема відзначили добре налагоджене гаряче харчування дітей, придбання інвентарю тощо.

Керівники структурних підрозділів доповіли про виконані вже роботи.

Староста Боднарова Олег Дрогомирецький окреслив пріоритетні напрямки, важливі для громади, і над реалізацією яких триває робота. Це, насамперед, завершення будівництва нової школи, реконструкція очисних споруд, перевід ФАП у лікарську амбулаторію та створення індустріального парку.

Міський голова Андрій Найда своєю чергою зазначив, що міською владою подані всі документи на завершення будівництва школи з Державного Фонду регіонального розвитку, і є надія, що наступного року процес піде.

Стосовно індустріального парку – міська рада затвердила вже його концепцію. Щодо амбулаторії, то відповідний проєкт виготовлений.

За результатами наради міським головою Андрієм Найдою і його першим заступником Мирославом Тихим надані протокольні доручення керівникам виконавчих органів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: