Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Чергова нарада зі старостами відбулася у селі Довге-Калуське

Переглядів: 279

Традиційна нарада зі старостами відбулася у селі Довге-Калуське Пійлівського старостинського округу. Обговорили важливі питання щодо життєдіяльності громад сіл.

Староста Галина Гелега розповіла про дійсну ситуацію в окрузі, проблеми та успіхи, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди.

Місцеві мешканці активно волонтерять на підтримку ЗСУ. Щира подяка за небайдужість.

Серед проблем – благоустрій проїжджих частин – є потреба в ремонті доріг. Також в окрузі важливо провести відповідні роботи з берегоукріплення річок Чечви і Лімниці, адже через значні опади відбуваються суттєві обриви. Для вирішення цієї проблеми необхідні кошти з державного бюджету.

Про ситуацію у сферах освіти, культури, охорони здоров’я розповідали керівники відповідних закладів та установ.

Громада вдячна КП «Міськсвітло» за проведені роботи – майже всі вулиці в Довгому -Калуському освітлені, завершується процес і в Пійлі.

Проте, проблемним залишається стан народних домів у селах. Частково вдалося зробити певні ремонтні роботи за кошти обласного (50 тис. гривень) і місцевого (50 тис. гривень) бюджетів.Планують довести розпочате до кінця.

Також у бібліотеці-філії села Пійло – суттєва проблема із сирістю у приміщенні. Андрій Найда дав відповідну вказівку, щоб встановити тут рекуператори.

Ще одне питання, яке потребує вирішення, це належне медичне обслуговування на первинному рівні і в цій громаді.

Щодо доходів й видатків округу. Загалом на його потреби з бюджету територіальної громади минулого року за всіма напрямками спрямовано понад 11,816 млн гривень (6,6 млн гривень власних коштів, якщо не враховувати освітню субвенцію). Доходи від Пійлівського округу становили 2,25 млн гривень.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: