Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Чергова нарада зі старостами відбулася в Кропивнику (ФОТО)

Переглядів: 319

Обговорили досягнення та проблеми громади.

Староста Василь Паньків розповів про життєдіяльність Кропивника за крайній рік та ситуацію на сьогодні. Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

«Варто відзначити, що кропивничани за увесь час повномасштабного вторгнення стали надійним тилом для наших захисників. З початку війни об’єднана громада села надає масштабну волонтерську допомогу нашим військовослужбовцям. Щира подяка кропивницькій громаді, старості села за таку потрібну діяльність», – зазначив очільник громади.

Невеликий, та все ж успіх стосується освітлення села, дещо покращився стан проїжджої частини зі сполученням Кропивник-Голинь.

Проте, за словами Андрія Найди, майже всі дороги знаходяться на балансі КП «Дороги Прикарпаття», їх фінансування на сьогодні не достатньо для ліпшої ситуації. Ми своїми силами проводимо часткові ямкові ремонтні роботи, застосовується струменевий метод.

Про ситуацію у сферах освіти, культури, охорони здоров’я розповідали керівники відповідних закладів та установ.

Староста села акцентував увагу на просіданні земної поверхні. Проблемні ділянки потребують частішого моніторингу.

«Оскільки це питання державного рівня, то сподіваємось на допомогу від держави. Адже коштів з місцевого бюджету на це не вистачає, левова частка споямована на освіту. 

Ми зараз докладаємо максимальних зусиль на покращення умов навчальних закладів, які потребують чималих витрат. Є проблема з покрівлею дахів, водостічної та опалювальної системи, облаштуванням укриттів», – додав міський голова.

Загалом видатки на Кропивницький старостинський округ ствновлять: 10,3 млн (у т.ч. 4,8 млн. гривень – освітня субвенція). Доходи: 2 млн гривень.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: