Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Чергова виїзна нарада міського голови відбулася в Кропивнику (ФОТО)

Переглядів: 350

У п’ятницю, 10 грудня, міський голова з командою своїх заступників зібрав виїзну нараду в Кропивнику. Учасниками обговорення ситуації в цьому старостинському окрузі були керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств.

З питанням про результати проведеного екологічного моніторингу, яке є дуже актуальним для кропив’ян, виступив начальник управління з надзвичайних ситуацій міської ради Іван Дембич. Головне, про що повідомив керівник, – ситуація з просідання земної поверхні ретельно контролюється. На сьогодні вона не несе загрози. Про висновки на перспективу можна буде сказати вже з наступного року, коли будуть результати безперервного екологічного моніторингу, який планується продовжити, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради. 

Відтак з керівниками установ і закладів, які працюють на території села, обговорювали не менш важливі питання, які стосувалися життєдіяльності округу.

Директор Кропивницької гімназії Микола Шевчук, директорка народного дому Марія Паньків, директорка дитячого садка Світлана Мельник, завідувачка бібліотеки Наталія Русановська, завідувачка лікарською амбулаторією Мирослава Гут розповіли про свою роботу, успіхи та проблеми. Всі відзначали, що робота в умовах новоствореної територіальної громади вже приносить позитивні результати, адже міська рада приділяє належну увагу розвиткові всіх галузей – освіти, медицини, культури.

Міський голова підсумував нараду конкретними цифрами видатків, які в цьому році були спрямовані на Кропивницький старостинський округ. За всіма напрямками профінансовано близько 14,5 млн грн.

Після закінчення наради міський голова відвідав гімназію, дитячий садок «Пролісок» і сільську бібліотеку. Це була нагода поспілкуватися з людьми.

Схожі матеріали за тегами: Кропивник міський голова нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: