Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Чергова зустріч зі старостами відбулася в Голині (ФОТО)

Переглядів: 279

Зустріч зі старостами сіл, керівниками структурних підрозділів виконкокому та комунальних підприємств цього разу відбулася в Голині.

І, як зазвичай, обговорили стан справ у сільських округах, передовсім – у Голинському. Принагідно на зібранні про свою роботу у селі прозвітував староста села Тарас Кушлик, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

А результати цієї роботи очевидні – Голинь безупинно розвивається, не зважаючи на складний для нас усіх період. А ключ до цього, як підкреслює Тарас Кушлик, – це активність та згуртованість усієї громади в кожній суспільно значимій справі.

І дійсно – село вже давно стало великою волонтерською родиною, яка невтомно допомагає нашим ЗСУ, ВПО, а водночас – дбає про благоустрій та комфорт у громаді.

Тільки уявіть собі: 150 тисяч порцій сухого борщу, безліч вже брендових енергетичних батончиків «Байрактарчик», 31 автівка з Голиня відправлені нашим військовим за час війни!

А майже щосуботи голиняни виходять на толоки, щоб їхнє село ставало з кожним днем усе привабливішим.

«Величезне дякую усім голинянам за таку величезну роботу. Окрема подяка керівникові та депутатам староства – Тарасові Кушлику, Іванові Мазурику, Оксані Тебешевській. Звісно, що багато ініціатив громади ми намагаємось максимально підтримати. Комунальними підприємствами та установами проведено чимало роботи у різних сферах – в освіті, культурі, в благоустрої, – зазначив Андрій Найда. – Загалом минулоріч з бюджету Калуської громади на потреби Голинського округу за всіма напрямками спрямовано 18 млн гривень. Доходи від старостинського округу становили 2,9 млн гривень. Власне ми разом проаналізували всі ці показники та обговорили проблемні питання, щоб спланувати роботу на найближчу перспективу. Передовсім – це підсипання частини доріг щебенем, продовження освітлення вулиць».

Відповідні служби отримали доручення щодо заміни вікон в адмінприміщенні, вивчення питання проведення робіт у старій церкві задля її збереження, поповнення бібліотечного фонду тощо.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: