Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Чергову нараду зі старостами та керівниками виконавчих органів міськради провели у Сівка-Калуській

Переглядів: 186

Як вже традиційно склалось, розпочали порядок денний зі звіту старости. І дуже приємно, що на цей захід прийшло чимало сівчан, адже це була добра нагода поспілкуватися з ними напряму. 

Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Щодо звіту, то Василь Тимчишин його розпочав з головного – це про спільну й злагоджену роботу всієї громади села, яку розпочали з перших днів війни та продовжують до тепер.

Це, звісно, допомога нашим ЗСУ та внутрішньо переміщеним особам. За цей час їм разом вдалося надзвичайно багато – від заготівлі їжі до спорядження на фронт автівок, дронів тощо.

В господарських питаннях села, як зауважив староста, є чимало позитивних зрушень – минулоріч зрушилося питання ремонту доріг, освітлені вулиці, впорядковані дитячі майданчики.

Велика робота проведена з обрізки та формування дерев.

Господарі дворів здебільше задоволені налагодженим процесом збору та вивезення сміття. Минулого року мешканці села отримали сміттєві контейнери від ТОВ «Еко-Прикарпаття».

З проблем Василь Тимчишин виокремив стан моста через Сівку, доріг та підтоплень. За словами Андрія Найди, з цими питаннями працюють уже давно, але вирішення значної їх частини – в компетенції державних служб. 

Сфера освіти, культури і спорту села Сівка-Калуська дуже активно працюють і показують завжди чудові результати.

«З цікавою ініціативою, яку ми обдумаємо обов’язково, виступив депутат міської ради Тарас Барнич. Він запропонував вишукати можливість відкриття посади тренера з футболу, адже в селі є багато охочих дітей займатися цим видом спорту», – зазначив міський голова.

А загалом минулоріч з бюджету громади на потреби Сівка-Калуської за всіма напрямками спрямовано 7,4 млн гривень (включно з освітньою субвенцією – 3 млн гривень). Доходи від старостинського округу становили 1,5 млн гривень.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: