Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Четверо дітей-сиріт Калуської громади претендуватимуть на грошову компенсацію на житло

Переглядів: 248

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради 14 липня створили місцеву комісію з питань формування пропозицій щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердили Положення і склад.

Дане питання стосується виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міськради.

15 липня під головуванням заступника міського голови Надії Гуш відбулося засідання даної комісії

Комісія, керуючись постановою  Кабміну та враховуючи критерії Порядку й Умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, сформувала та затвердила список осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку і користуються правом позачергового одержання жилих приміщень. До списку увійшли 4 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 23 до 35 років. Для них визначили грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення загальною сумою 1 184 037,40 грн.

Розрахунок грошової компенсації проводили на підставі п. 4 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, враховуючи виплату грошової компенсації на умовах співфінансування з державних, місцевих бюджетів та/або інших джерел, не заборонених законодавством, для осіб від 23 до 35 років – 70% граничної вартості житла.

Протокол комісії затвердили рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради.

Схожі матеріали за тегами: Діти-сироти житло компенсація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: