Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

День міста. Калушанам пропонують надавати пропозиції з відзначення. Перші відгуки вже є

Переглядів: 2500

Управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради на своїй сторінці у facebook пропонує калушанам висловити пропозиції стосовно майбутнього відзначення Дня міста.

«Хотілося б знати вашу думку з приводу майбутнього відзначення Дня міста. Яке ваше бачення цього святкування? Чи є у вас якісь побажання чи пропозиції? Ми намагатимемося бути максмально уважними до ваших порад, думок та побажань. Наперед дякуємо за кожен коментар. Сподіваємося на конструктивний діалог», - йдеться у дописі.

І перші пропозиції уже надійшли.

Так, Тетяна Щербінська пропонує організувати декілька різнопланових локацій: театр, читання, політика, danсе, дитяча, Наталія Паламар - хороший концерт, Олеся Мартиненко - на відкритому майданчику в парку дискотеку 70-80-хи для людей середнього віку.

Олександр Мельник пропонує провести свято калуського пива і зібрати галерею цікавих фото Калуша, поки ще є покоління людей, які зберігають фотокартки, а Юрій Демків додає, що до свята пива підійшов би чи фольк чи рок-фест.

Оксана Гузинець-Мудрик пропонує організувати фестиваль відомих калушан, а також зробити акцент на родині Фельчинських - річниця дзвоноливарства у Калуші, а Ольга Калин - фестиваль ремесла з МК.

Окремі також вважають, зокрема Ross Man, що в переддень Дня міста мер разом з когортою заступників повинен відвітувати перед громадою on line і реально, які ініціативи-добрі справи виходили безпосередньо від них. Також варто повідомити громаду міста, які справи знаходяться в процесі виконання та які недобрі справи вчинено (самокритика теж повинна бути ).

Додамо, що День міста у Калуші відзначають 27 травня. У минулому році Калуш святкував 580-річчя першої письмової згадки. Святкування розпочалися 25 травня з першого міського пленеру дитячого малюнка, а завершилися 28 травня Святом бігусу та виступом гурту Hardkiss.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш День міста пропозиції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: