Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Депутати міськради звільнили з посади директора Калуського міського телебачення

Переглядів: 1646

Причиною для звільнення стало те, що директор КП «Державна студія «Калуське міське телебачення» Ігор Пробоїв переходить на виборну посаду заступника Новицького сільського голови ОТГ.

Тож депутати міськради прийняли рішення про звільнення Ігоря Пробоїва з посади директора КМТ з 31 січня. Відповідно до прийнятого рішення йому мають виплатити компенсацію за 33 дні невикористаної відпустки.

На сесії Ігор Пробоїв подякував владі та начальникам усіх управлінь і відділів за співпрацю, а попередньому депутатському корпусу і колективу за довіру. При цьому він додав, що залишає телебачення у доброму стані і щодо технічного, і щодо фінансового забезпечення.

Міський голова також подякував Ігорю Пробоїву за роботу, зазначивши, що йому вдалося бути поза політичними течіями і працювати виключно на громаду.

Кого саме призначать в. о. керівника КМТ, вирішуватиме Ігор Матвійчук. Наразі кандидатури він не назвав, проте зауважив, що це буде людина з колективу.

Нагадаємо, що Ігор Пробоїв на посаду директора міського телебачення був затверджений сесією Калуської міської ради 26 березня 2015 року.

Фото: скріншот з YouTube

Схожі матеріали за тегами: Калуш КМТ директор звільнення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: