Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Держекоінспекція розслідує загибель риби в річці Сівка

Переглядів: 486

До Державної екологічної інспекції Карпатського округу 4 серпня надійшла телефонограма щодо загибелі риби в р.Сівка на території  Войнилівської територіальної громади  Калуського району.

Як повідомляло «Калуш ФМ», на річці Сівка поблизу села Довпотів Калуського району виявлено наявність невідомої речовини іржавого кольору площею 3 кв. метрів і вниз по течії річки спостерігається загибель риби.

Держінспектори оперативно виїхали для  проведення позапланової перевірки. На місце події також прибули представники ДСНС, рибоохоронного патруля, держпродспоживслужби, ГУ Нацполіції та представники органів місцевого самоврядування.

Відібрано проби поверхневих вод із річки Сівка, які передано для дослідження в лабораторію Державної екологічної інспекції Карпатського округу. Також працівники Держпродспоживслужби для проведення аналізів відібрали взірці загиблих водних біоресурсів.

Представники  рибінспекції провели відбір загиблої риби для визначення видового складу та обрахунку кількості, а також подальшого розрахунку завданої довкіллю шкоди. Складено акт обстеження місця масової загибелі риби.

За результатами візуального обстеження водойми на поверхні в деяких місцях спостерігається забарвлення води в бурий колір. Перевірка триває.

 

Схожі матеріали за тегами: Держекоінспекція Сівка риба загибель

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: