Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Директор музею Степана Бандери прокоментував інформацію про «вибух» й «коктейль Молотова», та підтвердив пошкодження музею вогнем

Переглядів: 954

У ніч з 14 на 15 лютого в селі Старий Угринів, що на Калущині невідомі кинули саморобний вибуховий пристрій у музей Степана Бандери.

За словами директора музею Степана Бандери Степана Лесіва, хулігани підпалили двоє вхідних дверей, пише Репортер.

«Наробили нам шкоди трохи, аби привернути увагу, – говорить директор. – Хто і навіщо – не знаю. Якийсь підлий зрадник. Зараз тут працюють слідчі. У музеї є камери відеоспостереження. Це сталося, як співали Брати Гадюкіни, у лиху годину».

За словами керівника сектору комунікацій франківської поліції Мирослави Белдик, скоріше за все, це був саморобний вибуховий пристрій.

Новий історико-меморіальний музей Степана Бандери відкрили 30 грудня 2000 року. До цього часу музей діяв в уцілілій кімнаті священичої резиденції, в якій проживала родина Бандерів з 1906 по 1933 рр.

Експозиція музею ілюструє державотворчі процеси початку ХХ століття, розкриває середовище в якому ріс і виховувася Степан Бандера, а також постать Провідника ОУН, його життя та революційну діяльність. В експозиції можна побачити унікальні матеріали, серед яких речі, що належали сім’ї о. Андрія Бандери.

 

 

Схожі матеріали за тегами: бандера музей вандали

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: