Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Дівчата проти хлопців. У Калуші відбувся волейбольний турнір (ФОТО)

Переглядів: 587

28 липня на волейбольному майданчику на вул. Пушкіна, який встановлений у рамках реалізації проєкту Бюджету участі у 2020 році, відбувся захоплюючий турнір з волейболу. 

Дещо незвичний, але дуже цікавий формат обрали: команда дівчат напроти команди хлопців. Це було щось! Дві команди демонстрували неабиякий хист (багато з учасників займаються в ДЮСШ «Сокіл» у тренера Віри Федоровської) та волю до перемоги.

Свою гру присвятили Збройним Силам України та приурочили Дню Української Державності, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди.

Але треба відзначити, що такі змагання і турніри тут не рідкість.

Власне й тому депутати міської ради, які проживають у цьому мікрорайоні, або закріплені за ним, не могли випустити з-поза уваги такі ініціативи і вирішили їх підтримати матеріально.

І вже учасники цих змагань відчули таку опіку – обидві команди отримали грошові винагороди, а переможці (команда юнаків) – новесенький волейбольний м’яч.

Зворушливий момент відбувся на завершення гри. Основний трофей переможці передали дівчатам, зауваживши, що він для них потрібніший. «Вельми благородний вчинок! А загалом дуже тішить, що є у нашій громаді активні люди, які є рушіями хороших ідей. Дякуємо Владиславу Тутову та Вірі Федоровській за їх невтомність і особистий внесок в популяризацію спорту і фізичної культури, а депутатам міської ради  за меценатство. Разом  до перемог!», – написав Андрій Найда.

Схожі матеріали за тегами: Калуш волейбол турнір

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: