Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Для амбулаторій Кропивника і Студінки придбали нові автомобілі

Переглядів: 742

Нещодавно для амбулаторій Кропивника та Студінки закупили сучасні автомобілі «Renault Duster», які будуть доброю підмогою у роботі лікарів первинної ланки.

Як повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, ці  автомобілі придбали за кошти державної субвенції. Вартість одного 459 тисяч гривень.

- Субвенція на їх придбання була виділена ще в минулому році. У грудні ми провели тендери, проте автомобілі в Україну завезли лише минулого тижня. 26 березня ми їх забрали, а 27-го вони поїхали в амбулаторії Кропивника і Студінки, які перебувають у складі Калуської ОТГ і відповідно у структурі Центру ПМСД, - розповів посадовець.

Автомобілі використовуватимуться для потреб лікарів первинної ланки, які надають медико-санітарну допомогу громадянам, прикріпленим до цих амбулаторій. Зокрема йдеться про жителів Кропивника, Сівки-Калуської, Студінки, Середнього Бабина, Бабина-Зарічного і Вістови.

- Автомобілі сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть на них дістатися до пацієнтів. Таким чином жителі громад зможуть вчасно отримувати якісну медичну послугу, - зауважив Михайло Гаврилишин. - Вартість обслуговування однієї автівки в місяць становить 16 тис. 500 гривень. Це бензин і заробітна плата водія. Кошти на їх утримання виділятиме Калуський міський центр ПМСД.

Головний лікар міської поліклініки також додав, що на кінець березня Центр має 68 тисяч 800 укладених декларацій.

- Після закінчення карантину ми і надалі запрошуватимемо громадян укладати угоди на обслуговування з нашими сімейними лікарями і терапевтами, - зазначив Михайло Богданович. – Наразі ж просимо не йти без потреби в поліклініку і не наражати на небезпеку себе та інших людей, а при необхідності консультуватися із сімейними лікарями в телефонному режимі.

 

Схожі матеріали за тегами: Кропивник амбулаторія авто

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: