Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Для Калуської ЦРЛ закупили кисневу станцію за мільйон гривень

Переглядів: 340

Калуське підприємство ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» придбало для потреб Калуської ЦРЛ кисневу станцію вартістю один мільйон гривень, яка призначена для зберігання рідкого кисню та його газифікації. 

Найімовірніше 21 жовтня кисневу станцію доставлять до Калуша, пише «Нафтохімік-Калуш».

Кисневу станцію розмістять поряд із будівлею Калуської ЦРЛ, що навпроти головного корпусу лікарні, де нині знаходяться чотири кріоциліндри для зберігання рідкого кисню місткістю 190 літрів кожен. Уже газифікований кисень із них подається до відділень лікарні. Через нинішню велику потребу в медичному кисні та постійну роботу кріоциліндрів  часто виникають перебої із його поставкою у відділення.

Що стосується нової кисневої станції, то її об’єм становить три тисячі 128 літрів кисню, що в чотири рази більше, ніж зберігається нині в чотирьох кріоциліндрах.

- Сьогодні для безперебійного забезпечення лікарні киснем нам його необхідно 80-90 балонів у добу, - каже генерального директора Калуської ЦРЛ Іван Красійчук. - А після монтажу нової установки  поставлятимемо його раз у 4-5 днів, а, може, й у тиждень. Доставляють нам його нині з Львівського хімічного заводу, звідки  також орендуємо вже згадані кріоциліндри, потреба в яких теж відпаде.

Медики також сподіваються, що калуським нафтохімікам вдасться зареєструвати рідкий кисень власного виробництва як медичний препарат, який можна буде використовувати для лікування хворих. Наразі «КАРПАТНАФТОХІМ» вже має відповідну ліцензію на виробництво рідкого кисню як товарного продукту.

Важливим є фінансовий бік цього питання, адже в період коронавірусної інфекції на придбання кисню лікарня витрачає в середньому до 250 тисяч гривень у місяць, тоді як «КАРПАТНАФТОХІМ» поставлятиме його безкоштовно.

 

Схожі матеріали за тегами: киснева станція карпатнафтохім

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: