Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Для працівників структурних підрозділів Калуської міськради провели роз’яснювальну лекцію про вакцинацію від COVID-19

Переглядів: 271

З метою доведення до широкого кола громадян важливості проведення вакцинації, яка сприятиме швидшому набуттю колективного імунітету в Калуській громаді для працівників структурних підрозділів міської ради заступниця міського голови Наталія Кінаш та начальник Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Богдан Пеленичка провели роз’яснювальну лекцію в кінозалі «Час кіно» ПК «Мінерал», повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на міськраду.

Богдан Пеленичка повідомив останні статистичні дані про перебіг вакцинації від коронавірусного захворювання COVID-19 та розповів про необхідність проведення таких щеплень.

Заступниця міського голови Наталія Кінаш повідомила, що  21% дорослого населення Калуської територіальної громади вакцинувались від коронавірусу, а також розповіла про походження, ефективність вакцин та проінформувала, що у центрі масової вакцинації є 3 наявні вакцини для  першої дози щеплення (Pfizer, AstraZeneca, CoronaVac) і 1 вакцина для повторної дози щеплення (Moderna).

Заступник міського голови приділила увагу фейковим новинам про вакцинацію від COVID-19, що ширяться Інтернетом, серед яких «Щеплення проти коронавірусу робить людей безплідними!», надала їм медичне роз‘яснення чим спростувала  негативну та недостовірну інформацію.

Під час обговорення лектори розповіли про можливу реакцію організму на щеплення, а також відповіли на актуальні питання учасників заходу про щеплення від COVID-19.

Нагадаємо, що для того, щоб повноцінно імунізуватися від COVID-19, необхідно отримати дві дози однієї вакцини. Центр вакцинації працює на базі КНП «КМЦ ПМСД КМР» по вул. Б.Хмельницького, 32 щоденно з 10:00 до 16:00.

Мешканців громади вкотре закликають пройти вакцинацію і вберегти себе від важкого протікання захворювання.

Схожі матеріали за тегами: Калуш вакцинація лекція міська рада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: