«Панічна атака – не вирок». Тренінгове заняття на дану тематику зі студентами Університету ІІІ віку провели практичні психологині благодійного фонду «Крила підтримки» Зоряна Рудобашта та Наталія Сербін.
Як зазначалося, панічна атака – сильний і раптовий приступ страху, коли немає реальної небезпеки чи видимої причини. Супроводжується шаленим викидом адреналіну в кров і, відповідно, сильними фізичними реакціями.
Під час війни панічні атаки почастішали серед підлітків і дітей. Тож варто навчитися розрізняти симптоми панічної атаки і знати, як діяти, якщо ви стали свідком приступу паніки.
Прояви панічної атаки маскуються під симптоми інших вельми серйозних проблем зі здоров’ям. Тож пам’ятаємо , що панічна атака – короткий напад відчуття жаху.
Епізод проявляється у тілесних відчуттях, у думках та поведінці. Самі по собі атаки не шкодять людині і є частиною захисного механізму. Робота з думками – один з найбільших дієвих способів впоратись із панічними атаками у перспективі.
Студенти Університету ІІІ віку щиро вдячні Зоряні Рудобашті та Наталії Сербін за надані психологічні рекомендації та побажали ще не раз зустрітися на психологічних тренінгах.