Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

До ювілею незалежності України у музеї Степана Бандери в Старому Угринові встановлять оновлений монументальний знак і 50-метровий флагшток (ФОТО)

Переглядів: 354

До 30-ї річниці незалежності України реалізується проєкт «Нове будівництво монументального знаку на території історико-меморіального музею ім. Степана Бандери за адресою: с. Старий Угринів, вул. С. Бандери Калуського району Івано-Франківської області з влаштуванням флагштоку».

Зазначимо, що рішенням обласної ради виділено один мільйон гривень, з посиланням на Калуську РДА інформує «Калуш ФМ». Для завершення цього проєкту залучено кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

До слова, історико-меморіальний музей Степана Бандери (філія Музею визвольної боротьби імені Степана Бандери) входить до 23-х об’єктів, які мають реконструювати в державі до 30-ї річниці незалежності України.

Заступник голови ОДА Богдан Футерко за дорученням голови облдержадміністрації Світлани Онищук разом із посадовцями ОДА проінспектував хід робіт на об’єкті. Ступінь готовності будівництва монументального знаку на території музею у Старому Угринові становить 90 відсотків. Одним із завдань на найближчий час є ремонт комунальних доріг при під’їзді до музею.

Підрядником робіт на території історико-меморіального музею ім. Степана Бандери є ТОВ «МКБ «Станіслав».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: